• Recent
50 SZTUK DUŻO 1 M/1.5 M/3 M 2.0mm SC SC Jednomodowy kabel światłowodowy kabel patch włókna SC kabel skoczek SC patch, SM, simplex, 9/125 Luzem

50 SZTUK DUŻO 1 M/1.5 M/3 M 2.0mm SC SC Jednomodowy kabel światłowodowy kabel patch włókna SC kabel skoczek SC patch, SM, simplex, 9/125 Luzem

Ocena:
€ 34.36
€ 34.00 -1 %

Ilość produktu
Istniejący

-75.90/lot -49.87/lot -47.87/lot -69.90/lot -69.90/lot -75.90/lot -69.90/lot -69.90/lot cechy : są one nowy SC/PC-SC/PC-SM-1-2.0mm Patch Cord światłowodowy. Strenuously przetestowane pod kątem powrotu i wstawiania strat, te przewody zostały opracowane, aby przekraczać TIA 568-B.3 standardów. złącza : SC/UPC SC/UPC gęstość : Simplex wykończenie/Rozmiar : PC Polski długość : 1 M/1.5 M/3 Metrów średnica 2.0mm włókna typu : Jednomodowy (9/125um) ilość : 50 SZTUK/PARTIA Przypominamy : proszę wysłać do nas wiadomość, jeśli potrzebujesz inne złącza takich nas (SC/UPC-FC/UPC; SC/UPC-ST/UPC; SC/UPC-LC/UPC) Sepcifications : parametry jednostka Długość Fali pracy 1310,1550 nmwstawiania Strat (Typowy) 0.10 d BReturn Loss (Min.)jednomodowy PC> 40 d BUPC> 50 d BAPC> 60 d Bwielomodowych PC> 30 d BTemperatura pracy -10 ~ 75 ° CTemperatura przechowywania -40 ~ 85 ° C
przesyłki i Płatności : 1. będziemy wysłane tego przesyłkę w ciągu 1-3 dni po dokonaniu płatności.
i następujące formy płatności są akceptowane przez Aliexpress : karta Kredytowa, TT, Western Union i Qiwi portfel.
2. dostawa jest bezpłatna wysyłka przez Chiny poczta lotniczej poczta, jeśli waga paczki wynosi więcej niż 2 kg lub pakiet rozmiar jest większy niż 90 CM, będziemy używać EMS etc lub statek z dwóch działek lub więcej paczek pocztą lotniczą.
3. Instrukcja : waga i rozmiar obchodziliśmy w szczegóły pakietu nie jest rzeczywista masa i wielkość towarów, jeśli potrzebujesz poznać rzeczywistą wagę i rozmiar, wystarczy skontaktować się z nami.
4. Delivery czas :
1) Transport krajach rozwiniętych wynosi około 7-45 dni.
2) dalecy kraje wynosi około 2-8 tygodni.
5. Jeżeli nabywca chce używać więcej szybszego sposobu wysyłki, jak EMS, DHL, etc, prosimy kontaktować się z nami na temat zwiększyć wysyłkę.
6. Instrukcja : czas wysyłki jest czas zależy od kupującego odprawy celnej lub Siły Wyższej. jeśli kupujący nie odbioru towaru w długim czasie, mamy nadzieję, że nabywca może skontaktować się z twój customs lub lokalnego urzędu pocztowego, w celu uzyskania towary wkrótce.

Dane produktu

Długość kabla:
1.5M, 1M, 3M
Pakiet:
Tak
Produkty stan:
Zdjęcie
Nazwa marki:
dower me
Typ:
Jumper
Numer modelu:
SC/UPC-SC/UPC
Fiber Type:
Single-Mode
Cable Type:
Simplex
Connector A:
SC/UPC
Cable Length:
1/1.5/3M
Connector(s) B:
SC/UPC
Diameter:
2.0MM
Bulk quantity:
50 PCS / LOT
Level:
Tele grade

Więcej produktów w kategorii

100 SZTUK Jintai NOWY USB Charging Dock Port DC Jack Flex Cable Dla Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312

7.17 -2 % € 7.00

100 SZTUK NOWY USB Charging Dock Port DC Jack Flex Cable Dla Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 kompatybilny Model : dla Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 pakiet Zawiera : 1 / 2 / 5 / 10 / 50 / 100 SZTUKA USB Charging Dock Port DC Jack Flex Cable wysyłka : podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty...

Nowy 2.0 Męski Na USB Mężczyzna Cord Kabel Łącznik Adapter Konwerter Zmieniarka Złącze hot

€ 0.84

Zgodny z interfejsem USB w Wersji 1.1 / 2.0 W pełni formowane konstrukcja zapewnia trwałość Szybkość transferu do USB 2.0 48 150mbps Konwersja USB Męski na USB Męski Dla większości Drukarek, Scannner i innych urządzeń USB Wygodny i łatwy w użyciu dla wielu Urządzeń USB, takich jak Pamięci Flash, Aparaty Cyfrowe itp Kompatybilny z USB Typ A Kabel Złącza : USB Typ A Męski na USB Typ A Męski Rozmiar : app.4.1cmx1.5cmx0.7cm / 1.6 ''x 0.6'' x 0.3'' Kolor : Czarny Ilość : 1 pc Uwaga : Ze Względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor rzecz, dziękuję! Pakiet zawiera : 1 x Męski Na USB Męski Adapter

Nowy Interposer connector dla HP EliteBook Folio 9470 M 9480 M Dysk Twardy Adapter Interposer connector

€ 19.85

nowy Interposer connector dla HP Elite Book Folio 9470 M 9480 M Dysk Twardy Adapter Interposer connector wysoka Jakość i 100% Brand New kompatybilny Model :   dla HP Elite Book Folio 9470 M dla HP Elite Book Folio 9480 M proszę sprawdzić zdjęcia po więcej szczegółów otrzymasz : 1* nowy Interposer connector podobne Produkty : odwiedzić mój sklep : wysyłka : 3...

JINTAI LAPTOP GNIAZDO ZASILANIA DC ZŁĄCZE PODŁĄCZ KABEL UPRZĄŻ DLA DELL INSPIRON 15R 3520 15R-3520

€ 5.81

JINTAI LAPTOP GNIAZDO ZASILANIA DC ZŁĄCZE PODŁĄCZ KABEL UPRZĄŻ DLA DELL INSPIRON 15 R 3520 15 R3520 kompatybilny Model : DLA DELL INSPIRON 15 R 3520 15 R3520 pakiet Zawiera : 1 sztuk DC POWER JACK WTYK WIĄZKI W KABLU wysyłka : podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty...

6FT Nowy Typ Routery Sieciowe Typu C USB 3.1 RJ45 Rs232 Seryjny Konsoli Kabel do Cisco/Huawei Konsoli Najazdu router

8.23 -3 % € 8.00

6 FT Nowy Typ Routery Sieciowe Typu C USB 3.1 RJ45 Rs232 Seryjny Konsoli Kabel do Cisco Huawei Konsoli Najazdu Router Summmary USB Typu C Konsoli Kabel Typ produktu Sieć Produkt Typ kabla Router i switche kabel Złącze na Pierwszej Klasy1 x RJ45mężczyzna Złącze na Drugi Koniec1 x USB Typu Cmężczyzna KompatybilnośćDla Cisco router do Windows 8, 7, Vista, MAC, Linux PC i tak dalej Materiał przewodnika Miedzi 1...

VAKIND Uniwersalny 8 w 1 AC DC Power Adapter Ładowarka Wtyczka Gniazda Porady Zestaw Narzędzi dla Pulpit Laptop Notebook komputer PC

1.43 -30 % € 1.00

[Relateproductdetail / ] Uniwersalny 8 w 1 AC DC Power Adapter Ładowarka Wtyczka Gniazda Porady Zestaw Narzędzi dla Pulpit Laptop Notebook PC komputerSpecyfikacja : Idealne do laptopa / notebook komputery8 wymiennymi końcówkami dla elastycznej adaptacji do różnych notebook modeleWyjście Wskazówka : 6.3x4.0mm dla Sony, dla Fujitsu, dla Samsung laptopówWyjście Końcówki B : 6.0x3.0mm dla Toshiba, dla NEC laptopówWyjście Końcówki C : 5.0x2.5mm dla Liteonit, do Fujitsu laptopyWyjście Końcówki D : 5.5x2.1mm dla Compaq laptopyWyjście Końcówka E : 5.5x1.7mm dla Acer i dla Sony laptopówWyjście Wskazówka F : 4.8x1.7mm dla AslaptopyWyjście Końcówki G : 4.0x1.7mm dla Asdla Acer i dla Sony laptopówWyjście Końcówki H : 3.5x1.35mm dla Sharp, do Dell laptopyUwaga : Proszę pozwolić 13mm różni się ze względu na pomiarze ręcznym.Ze względu na innym ekranie i innym świetle, obraz może nie pokazać rzeczywisty kolor rzecz...

Thunderbolt Display Port dp Mini DP adapter VGA konwerter kabel do Apple MacBook Air Pro iMac ThinkPad X1 ND998

3.83 -22 % € 3.00

Thunderbolt Display Port dp Mini DP adapter VGA konwerter kabel do Apple Mac Book Air Pro i Mac Think Pad X1 ND998 Opis : Cechy : 100% nowy i wysokiej jakości.Łączy Mac, macbooki, powierzchni, PC laptopy do monitorów, TV / telewizorów hd, projektorówMini Display Port 1.1a zgodny, kompatybilny ze wszystkimi mac / macbooki lub innych laptopów z Mini Display PortUtrzymać wideo wysokiej jakości...

4.0*1.7mm wtyk DC zasilacz kabel do HP 19.5 V 2.05A Mini 110 110 210 200

1.55 -35 % € 1.00

Odniesienia tytuł : 4.0*1.7mm wtyk męski Laptop DC Power Supply Adapter kabel do HP 19.5 V 2.05 A Mini 110 110 210 200 Opis : Cechy : 100% nowy, wysokiej jakości i wykonania grzywny. Jest to zasilania DC przewód adapterowy z 4.0*1.7 kula łokcia złącze. 1.2 metrów długości, czysty drut miedziany, 22 AWG. Z prawda pierścień magnetyczny, omnibearing zwalczania zakłóceń. Dotyczy HP 19.5 V 2.05 laptop zasilacz, takich jak mini 110 110 210 200. Dane techniczne : Materiał : plastik + Metal Kolor : czarny Długość kabla : 1.2 m / 3.94ft (ok.) Wtyk DC : 4.0x1.7mm Ilość : 1 PC Uwaga : 1...

80 cm ft230x ftdi usb uart ttl do micro usb flash aktualizacji telefonu komórkowego kabel do pobrania

3.22 -7 % € 3.00

usb uart ttl do mikro kabel usb miga, upgrade kabla, pobierz kabel do telefonu komórkowego kabel usb ttl cp2102 świeże ttl pl2303 usb kabel do pobrania ft232rl usb uart ttl upgrade kabla ft230 usb uart do mikro kabel usb pobierz andrio, usb uart do micro usb 5 p do telefonu komórkowego do pobrania, świeże kabel wsparcie Android, Win 10, Win 8, 8.1, Linux, Win CE, itp standardowy pinout : 1Red VCC5v / 3.3 v, 2whiteTXD, 3GreenRXD, 4 & 5BlackGND inny model może wymaga różnych pinout, zrobiliśmy 2RXD, 3TXD dla niektórych klientów i niektóre potrzebują 560 K rezystor między 45, to jest dla Samsung telefon komórkowy. dostosowane pinout : Przez wiadomości, jeśli żaden komunikat w porządku, wysyłamy standardowy pinout USB UART TTL 3.3 v poziom zintegrowany 1024 byte EEPROM długość : 80 cm usb do micro usb 5 p OD = 3.5mm, czarny USB AM otwierane powłoki projektowania PE torba dla każdego, następnie w kartonie CE, Ro HS complianc długość80 CM kabel Chimeratool uartusb ttl do micro usb z 560 k rezystorkabel usb uart ttl dla ss telefon komórkowy migającekabel dla uwaga 4 smn910a uart / c / t / f / x / u / h..smg901fsmg850a / f / h / m / ismg800a / f / h / m / i o FT230 X ten USB2.0 Pełna Prędkość IC oferuje compact interfejsy UART mostu do podstawowego...

Nowy laptop wbudowany głośnik dla ASUS X302 X302LA para

9.97 -10 % € 9.00

UWAGI : Zazwyczaj wysyłamy w ciągu 24 godzin po weryfikacji, (z wyjątkiem weekendów, z wyjątkiem świąt) Jeśli potrzebujesz, aby zmodyfikować adres informacje, proszę dać nam wiadomośćTransportu przez e Packet, Ali Express Standardowa Wysyłka, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS, itp, kupujący mogą wybrać własny odpowiedni tryb transportu.Wszelkie powrotu ładunków generowane przez kupującego do zapłaty (sprzedawca wysłany towar spowodowane przez zwrotu) kupujący powrócić do być wzmocniona opakowania, aby zapewnić, że zwracany towar w stanie nienaruszonym.Jeśli kupić niewłaściwy element pls natychmiast skontaktować się z nami i będziemy dostawy inny właściwy, jeśli mamy...

Darmowa wysyłka DC power Jack Złącze W Kabel do Dell Inspiron 11 3000 3148 15-7558 13-7000 7347 7348 7352 CN-0JDX1R JDX1R

5.81 -14 % € 5.00

Klasyfikacja produktu : darmowa wysyłka DC power Jack Złącze W Kabel do Dell Inspiron 11 3000 3148 157558 137000 7347 7348 7352 CN0 JDX1 R JDX1 RCompatibel Model : Inspiron 11 3000 3148 157558 137000 7347 7348 7352gwarancja : 3 Miesięcy (s) 90 DNIstan : oryginalne i NOWENumer części : CN0 JDX1 Rzauważ : proszę sprawdzić zdjęcia i opis ostrożnie...

Biuletyny

Wszyscy nasi klienci wolą nie tracić najlepszych produktów i sprzedaży dla nich, i co to jest o tobie? Nie marnuj naszych najlepszych na kupowanie teraz.